Kas ir Kroņu Darbnīcas?

Tās ir radošas meistarklases, kuru laikā iespējams jauki pavadīt laiku un radīt skaitas galvas rotas. Lasi vairāk ŠEIT.

Vai nākot uz meistarklasi ir kas jāsagatavo līdzi? Vai jābūt priekšzināšanām?

Nē, nekas jāsagatavo iepriekš nav, kā arī priekšzināšanas nav nepieciešamas. Ja ir padomā kāds ļoti konkrēts kronis vai rota, tad vari paņemt tā attēlu līdzi vai atsūtīt mums uz epastu iepriekš, lai varam pārliecināties, ka tādu rotu pie mums 100% varēsi izgatavot.

Cik ilgi noris meistarklase?

Meistarklases ilgums ir 3-4 h. Kroņu Svētki norisinās vidēji 4 h, bet ierastā darbnīca 3,5.

Cik maksā dalība meistarklasē? 

Standarta dalības maksa meistarklasē ir 30.00 euro, bet ''Kroņu Svētkos'' ir 35.00 euro, taču bieži vien ir aktuāli dažādi īpašie piedāvājumi vai atlaides. Tiem vari sekot līdzi mūsu facebook lapā vai pasākumu Kalendārā pie darbnīcu aprakstiem. Bērniem līdz 16.g.v. ir samazināta dalības maksa visos pasākumos, bet līdz 6 g.v. dalība ir bez maksas.

Kas ir ''Kroņu Svētki''?

''Kroņu svētki'' ir meistarklase, kurā notiek kroņu un sprādzīšu darināšana, taču papildus tiek piedāvātas kūkas, zefīri, kafija, tēja un citi saldumi, kā arī pasākumu un radītos meistardarbus iemūžina pieaicināts fotogrāfs (un pēcāk dalībniecēm tiek nosūtītas fotogrāfijas). 

Vai Jums ir pieejamas DĀVANU KARTES un cik tās maksā?

Jā. Standarta Dāvanu Kartes maksā 30.00 euro, ir derīgas 6 mēnešus un tās ir iespējams izmantot arī ''Kroņu Svētkos''. Tās pieejamas drukātā vai pdf formātā. Iegādājoties karti, tās summu un termiņu ir iespējams noteikt mainīt. Dāvanu kartes iespējams iegādāties arī uz konkrētu pasākumu/datumu.

Ko nozīmē ''Atvērta'' un ''Slēgta'' tipa meistarklase/darbnīca?

''Atvērta'' tipa nozīmē, ka pasākumā var piedalīties ikviens interesents, kas veicis dalības apmaksu. ''Slēgta'' tipa - pasākums, kas tiek realizēts pēc pasūtījuma konkrētai kompānija, piemēram, draudzenēm, Vecmeitu ballītes ietvaros, dzimšanas dienā, kādā kolektīvā vai tamlīdzīgi.

Vai iespējams noorganizēt pie Jums VECMEITU BALLĪTI? Un kas tajā ietilpst? Kādas izmaksas?

Jā! Kroņu Darbnīcas kā interesants, vērtīgs un ar paliekošu rezultātu, pasākums kļūst arvien iecienītāks kā Vecmeitu ballīšu, dzimšanas dienu un citu pasākumu sastāvdaļa. Lai uzzinātu vai kārotais datums ir pieejams, izmaksas un citus jautājumus, sazinies ar mums kronudarbnicas@gmail.com/ 26141465. 

Kāds ir minimālais dalībnieku skaits, lai noorganizētu ''slēgto pasākumu''?

Ierasti, minimālais dalībnieku skaits ir 6 cilvēki, tomēr, ir iespējams arī mazāks skaits, kas attiecīgi ietekmē dalības maksu. 

Vai uz Vecmeitu ballīti varam ņemt līdzi savus ēdienus, uzkodas un dzērienus?

Jā! Attiecīgi, lai viss būtu kvalitatīvi un svinīgi, varat mūs iepriekš par to informēt un mēs nodrošināsim arī vajadzīgos traukus un glāzes.

Vai pie Jums var pasūtīt Kroni, piemēram, Kāzām, mičošanai vai tml.?

Jā, mēs pieņemam pasūtījumus, kā arī mums ir pieejamas gatavas sprādzītes, kroņi un citas matu rotas. Vairāk uzzini ŠEIT

Kādas ir Kroņu un sprādzīšu cenas?

Kroņu cenas ir vidēji no 30.00 - 60.00 euro, atkarīgs no materiāliem un kroņa apjoma. Sprādzīšu (gan matadatu, gan saucamo ''ķemmīšu'' u.c.) cenas ir vidēji 15.00 - 25.00 euro, atšķirībā no rotas sarežģītības. Vairāk info ŠEIT.

Vai kroņus ir iespējams arī izīrēt?

Jā, kroņi un sprādzes ir pieejami izīrēšanai. Par cenām un pieejamām rotām, sazinies ar mums kronudarbnicas@gmail.com/ 26141465. 

Kur var smelties iedvesmu Kronim pirms nākt uz darbnīcu vai pasūtīt gatavu Kroni?

Mēs iesakām ielūkoties mūsu Galerijāfacebook lapā vai Instagram kontā. Kā arī idejas un iedvesmu var meklēt piemēram, interneta vietnē Pinterest , izmantojot tādus atslēgas vārdus kā ''crown'', ''tiara'', ''bridal crown'' utml.

Vai meistarklases norisinās arī sestdienās?

Jā, meistarklases mēdz būt gan sestdienās, gan darba dienu vakaros. Meistarklašu kalendārs ŠEIT.

Vai Jūs organizējat darbnīcas arī ārpus Rīgas?

Jā, retu reizi ir gadījies izbraukt arī ārpus Rīgas. Ja ir interese piedalīties vai rīkot šādu pasākumu, droši sazinies ar mums.

Kādi materiāli pieejami darbnīcās?

Meistarklasēs Kroņus radām galvenokārt no pērlītēm, kristāliņiem un akmentiņiem, tomēr ir pieejami arī mākslīgie ziedi, spalvas, līmējamie dekori, spīguļi, audumi, mākslīgi dzīvnieciņi un putniņi, un milzum daudz citu dekoru. Ja konkrētie materiāli nav pieejami meistarklasē, droši jautā pēc tiem pasniedzējai!

Vai piedalīties var arī bērni un no cik gadu vecuma

Jā, bērni var piedalīties un ieteicamas vecums, kad bērns var patstāvīgi veiksmīgi izgatavot kroni ir vidēji no 10 gadu vecuma (tomēr tas ļoti atkarīgs no katra individuālā bērna). Ja dalībnieks ir jaunāks, tad ļoti ieteicama ir vecāku līdzdalība pasākumā. *Bērnu dalībai ir samazināta dalības maksa, skat. ŠEIT, zem kalendāra.

Kurp sūtīt fotogrāfiju ar Kroni, ja vēlos ar Jums padalīties skaistajā?

Mēs allaž ārkārtīgi priecājamies par iesūtītajām fotogrāfijām un nereti ar tām padalāmies arī mūsu sociālajās vietnēs facebook un instagram. Bildītes ērtākais sūtīt uz kronudarbnicas@gmail.com.

Vai pie jums ir auto stāvvieta?

Jā, mūsu pagaidu darbnīcā Rīgā, Vecāķos ir pieejamas bezmaksas auto stāvvietas.