Kas ir Kroņu Darbnīcas?

Tās ir radošas meistarklases, kuru laikā iespējams jauki pavadīt laiku un radīt skaitas galvas rotas. Lasi vairāk ŠEIT.

Vai nākot uz meistarklasi ir kas jāsagatavo līdzi? Vai jābūt priekšzināšanām?

Nē, nekas jāsagatavo iepriekš nav, kā arī priekšzināšanas nav nepieciešamas. Ja ir padomā kāds ļoti konkrēts kronis vai rota, tad vari paņemt tā attēlu līdzi vai atsūtīt mums uz epastu iepriekš, lai varam pārliecināties, ka tādu rotu pie mums 100% varēsi izgatavot.

Cik ilgi noris meistarklase?

Meistarklases ilgums ir ~3 h. Kroņu Svētki norisinās vidēji 4 h (Kroņu Svētki ir Kroņu darināšanas meistarklase, kurā papildus ir fotgrāfs, kas safotografē katru dalibnieci, kā arī ir kūkas, tēja un kafija.).

Cik maksā dalība meistarklasē? 

Standarta dalības maksa meistarklasē ir 30.00 euro, bet ''Kroņu Svētkos'' ir 35.00 euro, taču bieži vien ir aktuāli dažādi īpašie piedāvājumi vai atlaides. Tiem vari sekot līdzi mūsu facebook lapā vai pasākumu Kalendārā pie darbnīcu aprakstiem. 

Kas ir ''Kroņu Svētki''?

''Kroņu svētki'' ir meistarklase, kurā notiek kroņu un sprādzīšu darināšana, taču papildus tiek piedāvātas kūkas, zefīri, kafija, tēja un citi saldumi, kā arī pasākumu un radītos meistardarbus iemūžina pieaicināts fotogrāfs (un pēcāk dalībniecēm tiek nosūtītas fotogrāfijas). 

Vai Jums ir pieejamas DĀVANU KARTES un cik tās maksā?

Jā. Standarta Dāvanu Kartes maksā 30.00 euro, ir derīgas 12 mēnešus. Bet, Dāvanu Kartes, kuras iespējams izmantot arī ''Kroņu Svētkos'' ir 40.00 euro. Tās pieejamas drukātā vai pdf formātā. Iegādājoties karti, tās summu un termiņu ir iespējams mainīt. Dāvanu kartes iespējams iegādāties arī uz konkrētu pasākumu/datumu.

Ko nozīmē ''Atvērta'' un ''Slēgta'' tipa meistarklase/darbnīca?

''Atvērta'' tipa nozīmē, ka pasākumā var piedalīties ikviens interesents, kas veicis dalības apmaksu. ''Slēgta'' tipa - pasākums, kas tiek realizēts pēc pasūtījuma konkrētai kompānija, piemēram, draudzenēm, Vecmeitu ballītes ietvaros, dzimšanas dienā, kādā kolektīvā vai tamlīdzīgi.

Vai iespējams noorganizēt pie Jums VECMEITU BALLĪTI? Un kas tajā ietilpst? Kādas izmaksas?

Jā! Kroņu Darbnīcas kā interesants, vērtīgs un ar paliekošu rezultātu, pasākums kļūst arvien iecienītāks kā Vecmeitu ballīšu, dzimšanas dienu un citu pasākumu sastāvdaļa. Lai uzzinātu vai kārotais datums ir pieejams, izmaksas un citus jautājumus, sazinies ar mums kronudarbnicas@gmail.com/ 26141465. 

Kāds ir minimālais dalībnieku skaits, lai noorganizētu ''slēgto pasākumu''?

Minimālais dalībnieku skaits ir 1 persona, bet optimāls maksimālais dalībnieku skaits ir līdz 25-30 dalībnieku vienā pasākumā. Dalības maksa tiek noteikta pēc dalībnieku skaita. To var apskatīt sadaļā MEISTARKLASES.

Vai uz Vecmeitu ballīti varam ņemt līdzi savus ēdienus, uzkodas un dzērienus?

Jā! Attiecīgi, lai viss būtu kvalitatīvi un svinīgi, varat mūs iepriekš par to informēt un mēs nodrošināsim arī vajadzīgos traukus un glāzes.

Vai pie Jums var pasūtīt Kroni, piemēram, Kāzām, mičošanai vai tml.?

Jā, mēs pieņemam pasūtījumus, kā arī mums ir pieejamas gatavas sprādzītes, kroņi un citas matu rotas. Vairāk uzzini ŠEIT

Kādas ir Kroņu un sprādzīšu cenas?

Kroņu cenas ir vidēji no 35.00 - 80.00 euro, atkarīgs no materiāliem un kroņa apjoma. Sprādzīšu (saucamo ''ķemmīšu'') cenas ir vidēji 20.00 - 35.00 euro, atšķirībā no rotas sarežģītības. Vairāk info ŠEIT.

Vai kroņus ir iespējams arī izīrēt?

Jā, kroņi un sprādzes ir pieejami izīrēšanai. Par cenām un pieejamām rotām, sazinies ar mums kronudarbnicas@gmail.com/ 26141465. Bet vidēji tas ir 20.00 euro par 1 Kroni par nedēļas periodu. Ir iespējams vienoties arī par sadarbību, saistībā ar Kroņu nomu.

Kur var smelties iedvesmu Kronim pirms nākt uz darbnīcu vai pasūtīt gatavu Kroni?

Mēs iesakām ielūkoties mūsu Galerijāfacebook lapā vai Instagram kontā. Kā arī idejas un iedvesmu var meklēt piemēram, interneta vietnē Pinterest , izmantojot tādus atslēgas vārdus kā ''crown'', ''tiara'', ''bridal crown'' utml.

Vai meistarklases norisinās arī sestdienās?

Jā, meistarklases mēdz būt gan sestdienās, gan darba dienu vakaros. Meistarklašu kalendārs ŠEIT.

Vai Jūs organizējat darbnīcas arī ārpus Rīgas?

Jā, labprāt dodamies arī izbraukuma meistarklasēs ārpus Rīgas. Ja ir interese piedalīties vai rīkot šādu pasākumu, droši sazinies ar mums.

Kādi materiāli pieejami darbnīcās?

Meistarklasēs Kroņus, vainadziņus un sprādzītes radām galvenokārt no pērlītēm.

Vai piedalīties var arī bērni un no cik gadu vecuma

Jā, bērni var piedalīties un ieteicamas vecums, kad bērns var patstāvīgi veiksmīgi izgatavot kroni ir vidēji no 8-10 gadu vecuma (tomēr tas ļoti atkarīgs no katra individuālā bērna). Ja dalībnieks ir jaunāks, tad ļoti ieteicama ir vecāku līdzdalība pasākumā - tad gan droši var piedalīties arī pavisam mazi bērni. 

Kurp sūtīt fotogrāfiju ar Kroni, ja vēlos ar Jums padalīties skaistajā?

Mēs allaž ārkārtīgi priecājamies par iesūtītajām fotogrāfijām un nereti ar tām padalāmies arī mūsu sociālajās vietnēs facebook un instagram. Bildītes ērtākais sūtīt uz kronudarbnicas@gmail.com.

Vai pie jums ir auto stāvvieta?

Auto ir iespējams novietot uz blakus ielām, piemēram, Dzirnavu, Pērses vai citām, veicot apmaksu. Darba dienās pēc 20:00, sestdienās pēc pl. 17:00 un svētdienās visas dienas garumā stāvvietas ir bez maksas. Savas auto stāvvietas mums, diemžēl, nav.