Ko mēs piedāvājam:

Pērlīšu Kroņu, kristāliņu sprādzīšu un līdzīgu rotu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma. 
   Katras rotas izgatavošanas procesā, pirms rezultāts tiek nodots klientam, mēs aktīvi komunicējam un izzinām visas pasūtītāja vēlmes, lai vēlamais rezultāts maksimāli sasniegtu sākotnēji iecerēto. Arī sniedzam kādus ieteikumus vai idejas, ja tas nepieciešams. 
   Apmaksu par pasūtījumu iespējams veikt elektroniski, saņemot rēķinu vai uz vietas, pie pasūtījuma saņemšanas. Pasūtījumus nogādājam ar Latvijas Pasta starpniecību, pakomātiem vai klātienē, vienojoties par saņemšanas laiku un vietu.
   Cenas šādiem pasūtījumiem ir ļoti dažādas, tomēr, sprādzītes pieejamas vidēji no 12.00 - 30.00 euro, bet Kroņi cenu amplitūdā no 35.00 - 70.00 euro (atkarīgs no izmantotajiem materiāliem, pamatnes veida, rotas izmēra un sarežģītības).

Kroņu un kristāliņu sprādzīšu darināšanas MEISTARKLASES. Gan izbraukuma, gan pie mums darbnīcā.
  Ir divu veidu meistarklases : atvērtā tipa, jeb tādas, kas ar konkrētiem datumiem izsludinātas mūsu mājaslapā SKAT ŠEIT un tajās var pievienoties jebkurš interesents, veicot dalības apmaksu. Un slēgta tipa, jeb tādas, kuras piesaka draudzeņu grupa, kolektīvs, vai kāds cilvēks ierobežotam, savam dalībnieku lokam, izvēloties vai pasākums notiks mūsu darbnīcā vai izbraukumā. 
  Meistarklases ilgums ir aptuveni 3 h un tās laikā ir iespējams izgatavot 1 rotu pēc izvēles - pērlīšu Kroni, kristāliņu sprādzīti vai pērlīšu vainadziņu, kas kalpo arī kā kaklarota. Meistarklases ir iespējamas arī individuālās, jeb sākot no 1 cilvēka dalības. 
  Ir iespējamas arī attālinātās, jeb Online meistarklases, tās īpaši piesakot. Tad nosūtam materiālus, izrunājam vēlmes un meistarklase var notikt.

Rokassprādzīšu darināšanas MEISTARKLASES. Gan izbraukuma, gan pie mums darbnīcā.
  Pērlīšu rokassprādzīšu darināšanas darbnīcas. Ļoti vienkāršā tehnikā darināmas rotas, kas izmantojamas kā rokassprādzītes, tā matu rotas (ap copi aptīta dekoratīva rota) uc. Piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Darbnīcas ilgums vidēji 1-1,5h. 

''Kroņu Svētki'' Kroņu darināšanas meistarklase.
  Šī ir Kroņu darināšanas meistarklase ar iekļautu fotosesiju. Dažreiz to ietvaros ir arī gardas kūkas un kafija, atkarīgs no konkrētās norises vietas. Šīs ir atvērtā tipa meistarklases un tādas NEpiedāvājam slēgto pasākumu ietvaros! Dažas no šajās meistarklasēs tapušajā foto un rotām var apskatīt šajā sadaļā - SKAT ŠEIT.

Dāvanu Kartes meistarklašu apmeklējumam.
   Dāvanu Kartes pieejamas pdf vai drukātā formā. Tās derīgas 1 gadu, bet ar iespēju pagarināt termiņu. Personu skaits neirobežots - 1 personai vai kolektīvam. Tās īpašnieks var izvēlēties jebkuru no aktuālajām Kroņu darināšanas meistarklasēm un tai pieteikties, veicot dalības apmaksu ar šo  karti.
   Uz kartes var vienoties, ka pievienojam kādu īpašu tekstu. Uz tās nav norādīta Dāvanu kartes cena. Apmaksu par to ir iespējams veikt ar pārskaitījumu, saņemot rēķinu. 
  Standarta Dāvanu kartes cena 30.00 euro. Dāvanu karte, kas derīga arī ''Kroņu Svētki'' meistarklases apmeklējumam (meistarklase ar iekļautu fotosesiju) cena 40.00 euro. Šī karte, protams, der abu meistarklašu apmeklejumiem.

Rotu izgatavošanu Koriem, kolektīviem, pasākumiem.
   Šīs ir individuāli pasūtītas rotas pēc konkrētiem parametriem un daudzuma. Šādos gadījumos ļoti bieži var vienoties par iekļaušanos konkrētā budžetā. Rotas var būt vienādas (cik roku darbs to atļauj), vai katra atšķirīga. Ļoti bieži, nepieciešamības dēļ, lai rotas būtu universālākas un biežāk pielietojamas, iespējams pielāgot to risinājumus (piemēram, kādas īpašas aizdares vai citi risinājumi, lai tās var kalpot ne tikai kā galvas rotas). Esam gatavoši gan Kroņus, gan kristāliņu sprādzītes vairākiem Latvijas Koriem un pāris Deju kolektīviem. 

Kroņu NOMA pasākumiem, fotosesijām un citiem pasākumiem.
   Kroņus, kas pieejami pie mums jau gatavi, ir iespēja iznomāt pasākumiem, fotosesijām. 1 Kroņa nomas cena ir 20.00 euro 3-5 dienām. Drošības nauda ir 50.00 euro. Ir iespējamas arī sadarbības, barteri, īpaši, ja apmaiņā tiek piedāvātas kvalitatīvas fotogrāfijas ar atļauju tās publicēt reklāmas nolūkos. 

Meistarklases VECMEITU BALLĪŠU un DZIMŠANAS DIENU ietvaros, kā arī korporatīvajos pasākumos uzņēmumiem, kolektīviem.
   Šīs ir jau minētās slēgta tipa meistarklases, kuras ir iespējams organizēt pie mums darbnīcā vai klienta izvēlētā norises vietā. Ļoti iecienītas Vecmeitu ballīšu ietvaros, Sieviešu dienas svinību ietvaros, pirms Līgo un Ziemassvētkiem korporatīvo pasākumu ietvaros, Dzimšanas dienās, Nometnēs un retrītos, kā arī citos pasākumos.

APLIECINĀJUMS par dalību meistarklasē.
   Pasniedzējas parakstīts apliecinājums par to, ka konkrētā persona piedalījusies meistarklasē un apguvusi rotu darināšanas prasmes attiecīgo stundu skaita apmērā. Mēs neesam akreditēta mācību iestāde, bet gan interešu/izklaides/mākslas nodarbības, taču, pēc vairāku dalībnieču lūgumiem pēc šāda Apliecinājums, to atsevišķi pieprasot, to pēc meistarklases ir iespēja bez maksas saņemt (nav paredzēts attaisnojamo izdevumu iesniegšanai VID).

Lai veiktu pasūtījumu vai noskaidrotu precīzas cenas, sazinies ar mums: kronudarbnicas@gmail.com / 26141465 (Arta) Vairāk bilžu iedvesmai ŠEIT.