KALENDĀRS

''Kroņu darināšanas meistarklases'' pieejamas divos formātos - slēgtās, jeb individuāla pasūtījuma meistarklases (vecmeitu ballītēm, dzimšanas dienām, kolektīviem utml.) un atvērta tipa, jeb tādas, kurās var piedalīties jebkurš interesents, iepriekš piesakoties. Kalendārs apskatāms šeit:

Šobrīd meistarklases netiek rīkotas (Valstī aktuālie ierobežojumu atvieglojumi Covid-19 izslimojušām vai vakcinētām personām no 15.jūnija 2021. - sīkāk ŠEIT), taču, uzlabojoties pandēmijas situācijai Valstī, izsludināsim arī atvērtā tipa meistarklases (informācija sekos), kā arī būs pieejamas slēgta tipa darbnīcas (Vecmeitu ballītes, Dzimšanas dienas utml). 

 ///  Ja vēlaties piedalīties meistarklasē, droši, sazinieties ar mums un varam vienoties par individuālu meistarklasi pie mums vai izbraukumā pie jums, pat esat tikai 1 vai, piemēram, 2 personas.

Meistarklases norises vieta ir Vecāķi, Rīga (labu laikapstākļiu gadījumā darbnīca notiek ārtelpās) vai pie jums izbraukumā. Ir iespēja arī nodrošināt pasākuma norisi tuvāk Rīgas centram, par to vienojoties atsevišķi. Meistarklasē visi nepieciešamie paraugi, materiāli un palīdzība Kroņu / pērlīšu vainadziņu/ kristāliņu sprādzīšu darināšanai nodrošināta. Darbnīcas norises mūsu telpās gadījumā nodrošināta arī kafija, tēja, ūdens, kā arī trauki uzkodām un dzērieniem.

Pasākumos tiek nodrošinātas visas epidemioloģiskās prasības, telpas  un darba virsamas tiek dezinficētas.

Cenas individuālajām meistarklasēm:

1 persona - 50.00 euro/pers; 2 - 3 personas - 35.00 euro/pers; 4 - 6 personas - 30.00; 7 personas vai vairāk - 25.00 euro/pers.

Meistarkalses notiek Rīgā, Vecāķos, iepriekš sasakaņojot pasākuma norises laiku. Par izbraukumu iespējām interesēties sazinoties: 26141465/ kronudarbnicas@gmail.com.

Pasākumus drīkstēs apmeklēt tikai uzrādot DIGITĀLO COVID-19 SERTIFIKĀTU ! Sīkāk par digitālajiem Covid sertifikātiem ŠEIT.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

//No 15. jūnija vakcinētas personas vai personas, kuras Covid-19 pārslimojušas, varēs apmeklēt kino, teātra izrādes, koncertus, klubus, muzeju grupu ekskursijas gida pavadībā, piedalīties amatiermākslas kolektīvu mēģinājumos vienas grupas ietvaros un saņemt citus līdzīgus pakalpojumus, nelietojot deguna un mutes aizsegus un neievērojot savstarpēju 2 metru distanci. Lai šādus pakalpojumus sniegtu, arī visu kultūrvietu darbiniekiem būs jābūt vakcinētiem vai vīrusu pārslimojušiem. Papildus pasākumu organizatoriem būs jānodrošina kontrole, lai tajos neielaistu apmeklētājus, kas neatbilst minētajām prasībām. // Avots: www.mk.gov.lv

 JA VĒLATIES ORGANIZĒT KROŅU DARINĀŠANAS MEISTARKLASI VAI PASŪTĪT KRONI PĒC INDIVIDUĀLĀM VĒLMĒM, LŪDZU, DROŠI SAZINIES AR MANI - 26141465 / KRONUDARBNICAS@GMAIL.COM, ARTA