KALENDĀRS

''Kroņu darināšanas meistarklases'' pieejamas divos formātos - slēgtās, jeb individuāla pasūtījuma meistarklases (vecmeitu ballītēm, dzimšanas dienām, kolektīviem utml.) un atvērta tipa, jeb tādas, kurās var piedalīties jebkurš interesents, iepriekš piesakoties. Kalendārs apskatāms šeit:

No 17.jūnija 2021. (Valstī aktuālie ierobežojumu atvieglojumi Covid-19 izslimojušām vai vakcinētām personām no 15.jūnija 2021. - sīkāk ŠEIT) būs pieejamas slēgta tipa meistarklases, taču no augusta izsludināsim arī atvērtā tipa meistarklases (informācija sekos). 

 ///  Ja vēlaties piedalīties meistarklasē, droši, sazinieties ar mums un ļoti iespējams, ka varam vienoties par individuālu meistarklasi pie mums vai izbraukumā pie jums, pat esat tikai 1 vai, piemēram, 2 personas.

Cenas individuālajām meistarklasēm:

1 persona - 50.00 euro/pers; 2 - 5 personas - 35.00 euro/pers; 6 personas - 30.00; 7 personas vai vairāk - 25.00 euro/pers.

Meistarkalses notiek Rīgā, Vecāķos, iepriekš sasakaņojot pasākuma norises laiku. Par izbraukumu iespējām interesēties sazinoties: 26141465/ kronudarbnicas@gmail.com.

Pasākumus drīkstēs apmeklēt tikai uzrādot DIGITĀLO COVID-19 SERTIFIKĀTU ! Sīkāk par digitālajiem Covid sertifikātiem ŠEIT.

//No 15. jūnija vakcinētas personas vai personas, kuras Covid-19 pārslimojušas, varēs apmeklēt kino, teātra izrādes, koncertus, klubus, muzeju grupu ekskursijas gida pavadībā, piedalīties amatiermākslas kolektīvu mēģinājumos vienas grupas ietvaros un saņemt citus līdzīgus pakalpojumus, nelietojot deguna un mutes aizsegus un neievērojot savstarpēju 2 metru distanci. Lai šādus pakalpojumus sniegtu, arī visu kultūrvietu darbiniekiem būs jābūt vakcinētiem vai vīrusu pārslimojušiem. Papildus pasākumu organizatoriem būs jānodrošina kontrole, lai tajos neielaistu apmeklētājus, kas neatbilst minētajām prasībām. // Avots: www.mk.gov.lv

 JA VĒLATIES ORGANIZĒT KROŅU DARINĀŠANAS MEISTARKLASI VAI PASŪTĪT KRONI PĒC INDIVIDUĀLĀM VĒLMĒM, LŪDZU, DROŠI SAZINIES AR MANI - 26141465 / KRONUDARBNICAS@GMAIL.COM, ARTA

 .